Jsem Jakub Krejčí a specializuji se PPC reklamu

Specializuji se pouze na Google a Facebook.

Vaše výkonnostní reklama Vám bude vydělávat. Jak? Díky mým kampaním.

Case study: Jak zvýšit obrat o 1 milion za 4 měsíce?

Posledních 6 let provozuji vlastní eshop a správu reklamy jsem se naučil i na vlastních financích. Díky tomu jsem zažil, kolik mohu investovat do PPC reklamy a jaká je návratnost. PPC reklama mě pohltila více než vlastní podnikání.

Spravuji reklamy firmám, které vkládají do PPC nejméně desítky tisíc. Několik z nich až stovky tisíc. Zpět jim vydělávám násobky investic. Pokud máte zajímavý produkt nebo tradiční řemeslnou výrobu – pomohu Vám bez ohledu na velikost.

Na začátku spolupráce projedeme Vaši strategii a použitelnost webu.

Dám Vám v rámci první konzultace návrhy pro zlepšení Vašeho webu (pokud budou) a navrhnu, jak dále postupovat. Předám Vám tímto moje know how, které buduji několik let.

Naše spolupráce musí přinášet hodnotu oběma stranám. Chci, abych byl pro Vás ziskovým partnerem a nikoliv kamenem na srdci. Pokud by naše spolupráce neměla dávat smysl, tak bychom ji ani nezačali. Řadu projektů jsem odmítl. Což neznamená, že nemohou být úspěšné.

Moje služby

„Lidé nekupují to co děláte, ale kupují proč to děláte.” Simon Sinek

Google Ads

Pokud FB spadne a občas se to děje, tak jste – na Googlu. Nákupy Vám zachrání den. Vyhledávací brandová kampaň odradí parazitující konkurenci. A řada další typů může vydělat peníze. V agentuře jsem se setkal s tím, kolik toho také můžete prodělat. Chcete pomoc?

Ceny jsou individuální. Měsíčně od 4 000 Kč.

Facebook reklama

V praxi přijdu k nastaveným kampaním. Audituji stávající a snažím se porozumět, co funguje a co jde zlepšit. Postupně reviduji kampaně, tvořím nové, pracuji s publiky, eventy u pixelu a upravuji rozpočty i cílení a tvořím nové kreativy.

Cena 1 200 Kč/h

Google Analytics

Používáte Google Analytics? Většina ano. Jak s ním pracujete? Teď se na mě klient dívá tak, že jsem položil divnou otázku. Správný pohled do analytiky řekne o Vás víc než si myslíte. Jednorázově nebo v ceně správy?

Cena za full report 1 200 Kč

Jak to začíná?

Klienti se obecně snaží o PPC reklamu a hledají někoho, kdo by ji spravoval lépe. Navrhuji jim, že společně uděláme správnou Google reklamu, ale proč se nezamyslet nad možnostmi Facebook reklamy?

Analýza Vašich dat

Marketingová analýza

Moje práce

Výběr z projektů, kterým jsem pomáhal

Zvýšení poptávek pomocí PPC reklamy

FB reklama pro firemní eshop

Základní SEO, Google reklama - Brand.

17

Nejsem smrt. Pokud spolupráce nedává smysl oběma stranám nebo by nebyla zisková, tak Vám to řeknu předem. Číslo výše značí počet odmítnutých projektů.

Další dovednosti

Komunikuji plynně anglicky, umím vést obchodní korespondenci v Polštině. Spolupracuji s copywritery a kodéry. Mohu kompletně vyřešit otázku předělání Vašeho eshopu nebo webu.

  • Angličtina a Polština
  • Grafická výpomoc
  • Spolupráce s kodéry

90%

Přesunulo rozpočet z Skliku a vydělalo na tom

90% Complete

85%

Klientů se mnou pokračuje po prvním roce spolupráce.

85% Complete

Pojďme navázat spolupráci

Dokážu Vám změnit pohled na Vaše podnikání.

Objednat služby
Kanceláře

Brno nebo u Vás?

Kontakt

kubaibg@seznam.cz

Zavolejte mi

778 001 953

Spolupráce